Policjanci na podium Memoriału śp. ppor. Artura Francuza

Data publikacji 01.07.2022

30 czerwca 2002 r. r. w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy „Moto-Park Ułęż” w m. Ułęż odbył się Memoriał śp. ppor. Artura Francuza, zorganizowany przez Służbę Ochrony Państwa. Przedsięwzięcie miało na celu m.in. propagowanie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród funkcjonariuszy i żołnierzy służb mundurowych oraz wymianę doświadczeń pomiędzy służbami.

W zawodach sportowych (rywalizacji) w różnych konkurencjach związanych z techniką jazdy samochodem, znajomością przepisów ruchu kierownikiem policyjnej reprezentacji był podinsp. Jarosław Gnatowski (BRD KGP) a w zawodach udział wzięli :

• asp. Artur Kabat – WRD KSP.

Zwycięzcami zawodów została reprezentacja gospodarzy – Służby Ochrony Państwa, drugie miejsce wywalczyła Żandarmeria Wojskowa a na podium nie zabrakło też Policji, która wywalczyła brązowe medale.