Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prawie 38 kilogramów marihuany ukrytych w wypożyczonym samochodzie

Data publikacji 14.07.2022

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Radomiu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W wypożyczonym przez 26-latka samochodzie funkcjonariusze znaleźli prawie 38 kilogramów marihuany. Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat więzienia.

Praca operacyjna policjantów z wydziału dw. z przestępczością narkotykową doprowadziła do zatrzymania 26-letniego mężczyzny, który podejrzewany jest o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Narkotyki ukryte były w plastikowych pojemnikach w wypożyczonym samochodzie, który zaparkowany był na jednym z parkingów w Radomiu. Ich czarnorynkowa wartość to ponad 2  miliony złotych.

Mężczyzna został zatrzymany, a następnie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Radom-Wchód w Radomiu, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzie w areszcie. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony