Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjanta z Boguszowa-Gorc od mieszkanki tego miasta

Data publikacji 15.07.2022

W tym tygodniu do Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach wpłynął list z podziękowaniami dla policjanta pionu kryminalnego tej jednostki za szybką i skuteczną interwencję w sprawie kradzieży na szkodę jednej z boguszowianek. 80-letnia kobieta dziękuje funkcjonariuszowi między innymi za okazaną pomoc i życzliwość w trudnym czasie. Doceniła także jego profesjonalizm i sprawność działań, które doprowadziły do wykrycia sprawcy przestępstwa.

W podziękowaniach z dnia 11 lipca tego roku przeczytać możemy:

„Drogi panie komendancie na koniec ubiegłego roku czyli 31.12.2021 roku została okradziona w moim domu poprzez obce mi osoby. Zostały skradzione wszystkie moje dokumenty, karta kredytowa i gotówka. Po kilku dniach zorientowałam się, że zostałam okradziona. Jestem osiemdziesięcioletnią starszą osobą dlatego wraz z córką zgłosiła sprawę na Komisariacie w Boguszowie-Gorcach. Na pana ręce składam gorące podziękowanie dla funkcjonariusza policji …. za okazaną pomoc i życzliwość w tym trudnym dla mnie czasie. Jego profesjonalizm oraz sprawność działań doprowadziła do wykrycia sprawcy kradzieży oraz ochroniła mnie przed utratą oszczędności całego mojego życia na koncie bankowym. Zdaję sobie sprawę, iż tego typu kradzieże to częste zjawisko w państwa pracy. Tym bardziej czuję wdzięczność za nierutynowe podejście do sprawy. Funkcjonariusz policji ….. zasługuje na pochwałę i nagrodę za wzorowe wykonywanie swoich obowiązków służbowych.”

Opisana powyżej sytuacja to kolejny przykład na bardzo dobrą współpracę boguszowskich funkcjonariuszy z mieszkańcami tej miejscowości. Jako policjanci oczywiście dziękujemy za słowa uznania i również życzymy seniorce wszystkiego dobrego, w szczególności zdrowia.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony