Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali samochód warty pół miliona złotych

Data publikacji 26.07.2022

Policjanci z Ogniwa Patrolowego lubańskiej komendy odzyskali skradziony z terenu Niemiec pojazd marki Jeep Grand Cherokee o wartości 500 tysięcy złotych. Z ustaleń wynikało, że pojazd może znajdować się na terenie gminy Olszyna. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie odnaleźli utracone auto. Policjanci po wykonaniu niezbędnych czynności, przekazali samochód właścicielowi.

Policjanci Ogniwa Patrolowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu, mając informacje o skradzionym aucie, pojechali w rejon gminy Olszyna, gdzie według ustaleń miał znajdować się pojazd. Jak się okazało, był to „strzał w dziesiątkę”, gdyż we wskazanym miejscu zaparkowany był samochód marki Jeep Grand Cherokee o wartości 500 tysięcy złotych, skradziony kilka dni wcześniej z terenu Niemiec.

Na miejsce przybył technik kryminalistyki wraz z grupą dochodzeniowo-śledczą celem wykonania niezbędnych czynności mających na celu ustalenie, kto stoi za kradzieżą pojazdu. Po zabezpieczeniu śladów auto zostało umieszczone na policyjnym parkingu. Dzisiaj właściciel odebrał swój pojazd, a śledczy będą teraz wyjaśniać wszystkie okoliczności sprawy.

sierż. szt. Paweł Noga

Źródło: KPP w Lubaniu
asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
tel. 660 402 169

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 16.14 MB)

Powrót na górę strony