Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy do udziału w turnieju im. st. sierż. Marcina Szpyruka

W dniach od 30 sierpnia do 1 września br. w Sulejówku odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej – EUROPA CUP im. st. sierż. Marcina Szpyruka o Puchar Komendanta Głównego Policji pod honorowym patronatem Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej i Marszałka Województwa Mazowieckiego.

 

Dwa lata temu, 20 sierpnia 2020 r. st. sierż. Marcin Szpyruk przybywając z rodziną na urlopie wypoczynkowym nad morzem, uratował tonącą dziewczynkę. Sam jednak utonął w walce z żywiołem. St. sierż. Marcin Szpyruk służył w Komendzie Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, która teraz wspólnie z Biurem Komunikacji Społecznej KGP oraz Regionem IPA Centralne Biuro Śledcze Policji jest organizatorem piłkarskiego turnieju Jego imienia.

Turniej piłkarski w Sulejówku ma upamiętnić bohaterską postawę funkcjonariusza Policji, kształtować kulturę organizacyjną formacji oraz popularyzować sport, którego pasjonatem był st. sierż. Marcin Szpyruk.

Turniej dla zespołów w składach drużyn 1+5 zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach: OPEN mężczyzn, OPEN kobiet i +35 mężczyzn. Mogą w nim uczestniczyć drużyny ze wszystkich rodzajów służb mundurowych z Polski i wojska, zaproszone reprezentacje z zagranicy, a także partnerów służb oraz mediów.

Zapisy drużyn (do 13 zawodników wraz z kierownikiem/trenerem) trwają do 15 sierpnia br. pod adresem e-mail: ipa.pulkownik@o2.pl. Informacji udziela koordynator ds. organizacji Turnieju Andrzej Kuczyński, tel. 725 211 165.

Wzorem lat ubiegłych organizatorzy zwracają się z uprzejmą prośbą do uczestników Turnieju o przekazanie na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach pamiątek, gadżetów swoich formacji, które przeznaczone zostaną na cele charytatywne Fundacji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Turnieju!

(BKS KGP)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony