Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na ekspresówce wyprzedzał pasem awaryjnym!

Data publikacji 22.08.2022

Puławscy policjanci ustalili pirata drogowego, który jadąc drogą ekspresową wyprzedzał samochody pasem awaryjnym. Film z tego wyczynu przesłał nam jeden z wyprzedzonych kierujących. Kierowcą BMW okazał się 20-latek z województwa mazowieckiego. Został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych. Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania innego uczestnika ruchu - Powiadom nas!

Na skrzynkę mailową stopagresjidrogowej@lu.policja.gov.pl wpłynęła wiadomość od jednego z kierowców. Z przekazanych informacji wynikało, że posiada film z nagraniem ukazujacym jazdę agresywnego kierowcy BMW. 

Jak ustalili policjanci, zdarzenie miało miejsce w czerwcowe popołudnie, na drodze ekspresowej znajdującej się na terenie powiatu puławskiego. Na nagraniu widać jak kierowca BMW, z dużą prędkością wyprzedza wszystkie pojazdy pasem awaryjnym. 

Stop klatka z rejestratora jazy na którym widać jak pojazd wyprzedza inne samochody pasem awaryjnym.

Dzięki nagraniu z kamery samochodowej, którą udostęnił zgłaszający kierowca, policjanci ustalili personalia pirata drogowego. Był nim 20 latek z województwa mazowieckiego. Nie mając nic na swoje usprawiedliwienie, za swoje zachowanie został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych. Na jego koncie zgodnie z taryfikatorem pojawiły się 3 punkty karne. 

Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu - POWIADOM NAS !

sierżant sztabowy Małgorzata Skowrońska

Powrót na górę strony