Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Do szczecińskiej komendy wpłynęły podziękowania dla policjantów z Komisariatu Policji Szczecin Dąbie

Data publikacji 01.09.2022

Kolejne miłe podziękowania wpłynęły do Komendanta Miejskiego za nieocenioną służbę funkcjonariuszy szczecińskiej Policji. Tym razem podziękowanie skierowane były do mundurowych z Dąbia, którzy „…bardzo szybko odnaleźli sprawczynię kradzieży i odzyskali skradzioną kwotę” 2 tysięcy złotych. Takie słowa napisane przez mieszkańców to dla policjantów najlepszy wyraz uznania za ich służbę.

Do Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie wpłynęło podziękowanie za pracę mundurowych z Komisariatu Szczecin Dąbie, mł. asp. Macieja Fijałkowskiego oraz mł. asp. Przemysława Muczyńskiego.

Sprawa dotyczy kradzieży pieniędzy pozostawionych w aptece. Sprawca wykorzystując chwilę nieuwagi, zabrał 2 tysiące złotych, po czym się oddalił.

Niezwłoczna interwencja podjęta przez funkcjonariuszy z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komisariatu Szczecin Dąbie zakończyła się zatrzymanie osoby odpowiedzialnej za ten czyn.

Mieszkaniec wyraził wdzięczność za błyskawiczne działanie mundurowych opisując sytuację w pisemnym podziękowaniu: „To zdarzenie świadczy o sprawnym działaniu policjantów i właściwym podejściu do pełnienia służby. Taka postawa świadczy o wysokim morale funkcjonariuszy. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Pana i funkcjonariuszy”.

Oczywiście takie podziękowania są dla nas wyrazem największego uznania, dają dużą satysfakcję, a przede wszystkim motywują do dalszego działania i pomagania innym.

(KWP w Szczecinie / mw)

Powrót na górę strony