Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Seminarium szkoleniowe pn. "Współpraca Policji, zakładów ubezpieczeń i innych instytucji rynku ubezpieczeniowego w zakresie zapobiegania, ujawniania oraz zwalczania przestępczości ubezpieczeniowej"

Data publikacji 09.09.2022

W Wyższej Szkole Policji w Szczytnie trwa XII edycja seminarium szkoleniowego pn. "Współpraca Policji, zakładów ubezpieczeń i innych instytucji rynku ubezpieczeniowego w zakresie zapobiegania, ujawniania oraz zwalczania przestępczości ubezpieczeniowej" zorganizowana przez Biuro Kryminalne Komendy Głównej Policji wspólnie z Polską Izbą Ubezpieczeń oraz Wyższą Szkołą Policji w Szczytnie.

W seminarium uczestniczą przedstawiciele Komendy Głównej Policji, jednostek terenowych Policji wszystkich garnizonów, a także Polskiej Izby Ubezpieczeń, Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego oraz towarzystw ubezpieczeniowych.

Podczas seminarium omówiono zaganienia związane z tematyką wyłudzeń odszkodowań z polis majątkowych oraz na życie, w oparciu o konkretne przykłady.

W trakcie spotkania nastąpiło również uroczyste wyróżnienie funkcjonariuszy Policji, którzy w sposób szczególny angażowali się w zwalczanie przestępczości na rynku ubezpieczeniowym.

W dalszej cześci seminarium przewidziano warsztaty praca z zakresu problematyki kradzieży i przywłaszczenia aut, szkód na jednośladach oraz wykorzystania dronów w likwidacji szkód majatkowych.

(Biuro Kryminalne KGP)

  • seminarium szkoleniowe, wykładający i słuchacze
  • seminarium szkoleniowe, wykładający i słuchacze
  • seminarium szkoleniowe, widoczny baner z napisem Polska Izba Ubezpieczeń, biuro Kryminalne Komendy Głównej Policji i zamazane głowy dwojga słuchaczy
  • seminarium szkoleniowe, wykładający i słuchacze
  • seminarium szkoleniowe, wykładający i słuchacze
  • broszury szkoleniowe
Powrót na górę strony