Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nocny powrót z imprezy, nie zawsze "idzie" zgodnie z planem

Data publikacji 23.09.2022

Lubartowscy policjanci zabezpieczyli monitoring w związku z uszkodzeniem szlabanu. Na nagraniu widać dwóch mężczyzn idących nad ranem przez osiedle. Jeden z nich najprawdopodobniej z powodu odurzenia alkoholem ma problemy z chodzeniem. Mimo, że może ominąć szlaban postanawia pokonać „przeszkodę” w dość specyficzny sposób. Skończyło się upadkiem i uszkodzeniem szlabanu. Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę prosimy o kontakt pod numer telefonu: 47 81 25 290. Informację można przekazać anonimowo!

Do zniszczenia szlabanu doszło w czerwcu br o godzinie 3:34 w nocy w Lubartowie na ulicy Cmentarnej. Na zabezpieczonym nagraniu  z monitoringu osiedlowego widać dwóch mężczyzn, którzy idą ulicą, następnie jeden z nich „kładzie się” na szlaban, przewraca i nie może wstać. Drugi z mężczyzn pomaga mu się podnieść. W wyniku tej sytuacji doszło do uszkodzenia ramienia szlabanu.

Do chwili obecnej nie ustalono danych personalnych mężczyzny, dlatego zwracamy się do osób, które na nagraniu rozpoznają sprawcę z prośbą o kontakt pod numer telefonu: 47 81 25 290 lub osobiście w budynku komendy. Informację można przekazać anonimowo!

Kolaż zdjęć na którym widać poszukiwanego mężczyznę oraz moment w którym niszczy szlaban.

starszy sierżant Jagoda Stanicka

Powrót na górę strony