Sukces ostrołęckiego policjanta podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu

Data publikacji 27.09.2022

Organizatorem turnieju w Żyrardowie był Polski Związek Kickboxingu. Wziął w nich udział także policjant z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, który po zaciętych pojedynkach zajął miejsce na podium i zdobył tytuł Wicemistrza Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu.

W dniach 23-25.09.2022 roku w Żyrardowie odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu organizowane przez Polski Związek Kickboxingu. W licznie obsadzonych zawodach wziął udział sierż. szt. Daniel Zaręba reprezentujący Komendę Miejską w  Ostrołęce, startując w kategorii wagowej do 84 kg. Ostrołęcki policjant w walce ćwierćfinałowej pokonał Łukasza Głąbińskiego, natomiast w walce półfinałowej wygrał z Wojciechem Ożgą - z 18 Dywizji Zmechanizowanej. Reprezentant ostrołęckiej komendy Policji ostatecznie zakończył rywalizację na II miejscu i zdobył tytuł Wicemistrza Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu.

Sierż. szt. Daniel Zaręba jest dobrze znany wszystkim mieszkańcom Ostrołęki oraz powiatu ostrołęckiego, którzy interesują się boksem i kickboxingiem. Poza służbą w Policji pełni on również rolę trenera w klubie Victoria Ostrołęka.

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze, życzymy mu także kolejnych sukcesów oraz wytrwałości w dzieleniu czasu pomiędzy treningami, a służbą.