Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mężczyzna stracił przytomność na ulicy, uratowali go policjanci - nagranie z kamery nasobnej

Data publikacji 10.10.2022

Służba w Policji oznacza gotowość do niesienia pomocy w każdej chwili, niezależnie od okoliczności. Tak też było w tym przypadku. Wezwanie dotyczyło mężczyzny śpiącego na ławce. Po chwili mieszkaniec Opola przewrócił się, stracił przytomność i dostał silnych drgawek. Na szczęście na miejscu byli już policjanci. Zobaczcie całą sytuację na nagraniu z policyjnej kamery nasobnej.

#POMAGAMYiCHRONIMY to policyjne motto, które po raz kolejny potwierdziło się, tym razem na ulicach Opola. Dyżurny otrzymał zgłoszenie o śpiącym na ławce mężczyźnie. Skierowany na miejsce patrol policji dotarł w samą porą. W pewnym momencie mieszkaniec Opola przewrócił się, stracił przytomność i dostał silnych drgawek.

Policjanci natychmiast przystąpili do działania. Pomoc, którą otrzymał mężczyzna, okazała się skuteczna. Podejmujący interwencję funkcjonariusze wezwali też na miejsce pogotowie ratunkowe. Mieszkaniec Opola już przytomny i bezpieczny pojechał po chwili do szpitala. Wbrew informacji płynącej ze zgłoszenia, był trzeźwy. Sytuacja ta pokazuje, jak ważne jest, aby w porę wezwać pomoc dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Film VID-20221005-WA0001.mp4

Pobierz plik VID-20221005-WA0001.mp4 (format mp4 - rozmiar 5.61 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony