Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Funkcjonariusz z gdyńskiej komendy zajął III miejsce w Biegu o Buzdygan Komendanta – Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

Data publikacji 11.10.2022

Policjant z gdyńskiej komendy przystąpił do biegu charytatywnego na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, który odbył się w 9 października br. w Szczytnie. W kategorii Oficerowie Młodsi Mężczyźni nasz kolega zajął 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.

Gdyński policjant pojechał do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, gdzie przygotowuje się do mianowania na pierwszy stopień oficerski. Kiedy dowiedział się, że organizowany jest bieg charytatywny na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, od razu postanowił wziąć w nim udział. Bieg o Buzdygan Komendanta – Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odbył się 9 października br., pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji.

Po pokonaniu około 5000 m, nasz kolega z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni zajął 3 miejsce w kategorii Oficerowie Młodsi Mężczyźni. Serdecznie gratulujemy sukcesu i mamy nadzieję, że to nie ostatni bieg w tak szczytnym celu.

(KWP w Gdańsku / mw)

Powrót na górę strony