Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nasza Koleżanka laureatką tytułu honorowego „Patron Bezpiecznych Dróg 2022”

Inz. Wiesława Majcher-Karwowska z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Bydgoszczy została laureatką tytułu honorowego „Patron Bezpiecznych Dróg 2022”. Na co dzień nasza Koleżanka realizuje zadania, związane m.in. z opiniowaniem projektów zmian stałych i czasowych organizacji ruchu na drogach wojewódzkich, krajowych i autostradach, przebiegających przez nasze województwo. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W czwartek, 27 października 2022 roku w Warszawie w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej odbył się IV Ogólnopolski Konwent pt.: „Współpraca międzysektorowa i innowacje na rzecz bezpieczeństwa drogowego”, którego organizatorem była Fundacja „Nadzieja” Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych OPP.

Podczas uroczystej gali, stanowiącej jeden z elementów przedsięwzięcia, wręczono certyfikaty i statuetki podmiotom, działającymi na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, które jednocześnie przyczyniają się do minimalizowania problemu wypadków komunikacyjnych. Tegoroczną laureatką tytułu honorowego „Patron Bezpiecznych Dróg 2022” została Pani mgr inż. Wiesława Majcher-Karwowska, na co dzień pracująca w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Bydgoszczy. Nasza Koleżanka realizuje zadania związane m.in. z opiniowaniem projektów zmian stałych i czasowych organizacji ruchu na drogach wojewódzkich, krajowych i autostradach, przebiegających przez nasze województwo. Do wyróżnienia nominował Ją Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów osobistych oraz zawodowych.

(KWP w Bydgoszczy / sc)

Powrót na górę strony