Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na co dzień nosi mundur, po godzinach trenuje kulturystykę. Stargardzka policjantka na podium

Data publikacji 15.11.2022

St. asp. Marcela Polaszczyk na co dzień pełni służbę w wydziale prewencji stargardzkiej komendy. Poza służbą jej wielką pasją jest kulturystyka, którą trenuje prawie codziennie. W miniony weekend stanęła na podium w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness.

Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat. Swoją przygodę z kulturystyką zaczęła 4 lata temu, szybko stała się jej pasją. Dyscyplina ta wymaga od niej wiele wyrzeczeń, z drugiej daje ogromną satysfakcję. Sukcesy, które odnosi motywują ją do dalszej ciężkiej pracy. Treningi i odpowiednia dieta są bardzo wymagające i rygorystyczne. Lata ciężkich ćwiczeń, uczą odpowiedzialności, systematyczności i pełnego zaangażowania w każde podjęte działanie.

W miniony weekend, 12-13 listopada bieżącego roku w Gorzowie Wlkp. odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Wzięła w nich udział stargardzka policjantka- zajmując III miejsce w kategorii Weteranki Bikini Fitness Wellness od 35 lat Open. Rywalizacja była bardzo zacięta. Jednak lata treningów oraz kilka miesięcy ciężkich przygotowań pod okiem trenera, zaowocowały i nasza funkcjonariuszka stanęła na podium.

Udział w zawodach pozwoli jej na dalszy startu w zawodach kulturystycznych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

(KWP w Szczecinie / sc)

  • policjantka na scenie w trakcie zawodów kulturystycznych
  • policjantka na scenie pozuje do zdjęcia z pucharem i dyplomem
  • dyplom policjantki
Powrót na górę strony