Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni zabezpieczyli 14 kilogramów różnych substancji

Data publikacji 17.11.2022

Bytowscy kryminalni nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem efektem ich działań są zabezpieczone różne substancje o łącznej wadze około czternastu kilogramów o czarnorynkowej wartości nie mniejszej niż 100 tysięcy złotych. Do sprawy zatrzymane zostały dwie osoby. To 32-letni mężczyzna i 31-letnia kobieta. Za usiłowanie wprowadzenia do obrotu znacznej ilości zakazanych ustawą substancji grozi kara więzienia nawet do 12 lat.

Policjanci z wydziału kryminalnego bytowskiej komendy ustalili, że 32-letni mieszkaniec powiatu bytowskiego zajmuje się wprowadzaniem do obrotu znacznej ilości narkotyków. Został on zatrzymany, a razem z nim 31-letnia kobieta. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie około 14 kilogramów różnych substancji w tym m.in. amfetaminę, marihuanę i tabletki ecstasy. Zabezpieczony materiał zostanie poddany szczegółowym badaniom.

Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Słupsku. Za przestępstwo usiłowania wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Gdańsku / mw)

Powrót na górę strony