Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nowodworscy policjanci kolejny raz wzięli udział, w zawodach wyciskania sztangi leżąc. Policjantka zdobyła 3 miejsce.

Data publikacji 23.11.2022

19 listopada w Stężycy odbył się, Otwarty Puchar Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W kategorii wagowej do 105 kilogramów 6 miejsce zdobył sierż. szt. Paweł Marczak, wyciskając 182,5 kg, 9 miejsce zdobył sierż. szt. Paweł Belling wyciskając 140 kg, 3 miejsce zdobyła asp. Joanna Słowik w kategorii wagowej do 65 kg wycisnęła 52,5 kg.

Nowodworscy policjanci już od dłuższego czasu pasjonują się wyciskaniem sztangi. Ciężko trenują, aby utrzymać swoją siłę. W sobotę, 19 listopada 2022 roku w Stężycy odbył się Otwarty Puchar Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Do udziału w zawodach zgłosili się mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Konkurencje zostały przeprowadzone w rozłożeniu na poszczególne kategorie wagowe.

W kategorii wagowej do 65 kilogramów asp. Joanna Słowik zajęła 3 miejsce, wyciskając 52,5 kilograma, 6 miejsce w kategorii wagowej zdobył sierż. szt. Paweł Marczak wyciskając 182, 5 kilogramów. Swój debiut miał sierż. szt. Paweł Belling, który wystartował w kategorii wagowej do 105 kilogramów, zdobył 9 miejsce, wyciskając przy tym 140 kilogramów.

Gratulujemy wszystkim udziału i życzymy kolejnych sukcesów. Teraz przed naszymi policjantami dalsza praca nad formą i przygotowania do kolejnych zawodów.

(KWP w Gdańsku / sc)

Powrót na górę strony