Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci po służbie zatrzymali poszukiwanego mężczyznę

Data publikacji 24.11.2022

Strzeleccy mundurowi, będąc w czasie wolnym od służby, zauważyli na terenie Strzelec Opolskich mężczyznę poszukiwanego przez organy ścigania. 35-latek miał na koncie liczne kradzieże oraz włamanie. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych podczas pieszego pościgu. Funkcjonariusze ujawnili również przy nim skradzione mienie. Kryminalni przedstawili mężczyźnie zarzuty, za które grozi kara 15 lat pozbawienia wolności.

Policjantem jest się 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Udowodnili to mundurowi z wydziału prewencji strzeleckiej komendy. Dzielnicowy oraz policjantka z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, będąc w czasie wolnym od służby, zauważyli na terenie Strzelec Opolskich mężczyznę poszukiwanego przez organy ścigania.

Poszukiwany miał na swoim koncie liczne kradzieże oraz włamanie. Na widok nieumundurowanych policjantów zmierzających w jego kierunku 35-latek zaczął uciekać. Funkcjonariusze podjęli za nim pościg pieszy i już po chwili zatrzymali mężczyznę. Ujawnili przy nim również przedmiot pochodzący z kradzieży.

Strzeleccy policjanci przedstawili 35-latkowi zarzuty dotyczace przestępstw przeciwko mieniu. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Opolu / mw)

Powrót na górę strony