Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zagrali w meczach charytatywnych by pomóc koledze Michałowi Gdańcowi

Data publikacji 25.11.2022

Nasz kolega Michał Gdaniec z Komisariatu Policji VIII w Gdańsku ciężko zachorował. Zostały uruchomione zbiórki pieniędzy potrzebnych na rehabilitację Michała. Żeby zachęcić darczyńców oraz zebrać potrzebną sumę, policjanci rozegrali mecze piłki siatkowej.

Pierwszy mecz niebiescy rozegrali w miniony poniedziałek z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. To wydarzenie sportowe odbyło się w hali sportowej Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku przy al. Hallera 14. Wynik spotkania to 4:1 dla policjantów.

Wczoraj kolejny mecz charytatywny został rozegrany pomiędzy policjantami a zawodnikami drużyny Speednet z trójmiejskiej ligi amatorskiej. Mecz odbył się na terenie I Liceum Ogólnokształcącego w Sopocie. Tym razem również wygrali policjanci wynikiem 4:1.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie w akcję. Dzięki rozgrywkom udało się zebrać 6,5 tysiąca złotych.

Zbiórki są nadal prowadzone i liczy się każda przekazana złotówka. Dotychczas darczyńcy o wielkich sercach przekazali ponad 30 tysięcy złotych na rehabilitacje Michała.

Linki do zbiórek:

https://fundacjavotum.pl/gdaniec-michal/
https://www.siepomaga.pl/michal-gdaniec

(KWP w Gdańsku / kp)

  • uczestnicy biorący udział w meczu
  • uczestnicy biorący udział w meczu
  • uczestnicy biorący udział w meczu
  • uczestnicy biorący udział w meczu
  • uczestnicy biorący udział w meczu
Powrót na górę strony