Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Potrzebna pomoc dla policjantki!

Data publikacji 30.11.2022

Nasza Koleżanka podkom. Wioleta Burzych, pracująca do tej pory na stanowisku Oficera Prasowego zmaga się chorobą nowotworową. Potrzebna jest jej pomoc. Niezbędne są środki na leczenie, konsultacje, wyjazdy. Okażmy wsparcie i pomoc! Wierzymy, że to możliwe!

Wiola to policjantka kilkunastoletnim stażem. Zawsze zaangażowana w swoją pracę, oddana i pomocna. Niestety po raz kolejny musi zmierzyć się z chorobą nowotworową, która tym razem zaatakowała kolejne organy.

Na początku września u Wiolety doszło do złamania kości w miejscu zmiany nowotworowej,  przeszła ona skomplikowaną operację. Niestety to dopiero początek długie drogi w walce o zdrowie. Zmiana nowotworowa pojawiła się również w innym miejscu i tu także będzie konieczna ingerencja chirurgiczna.

Chcemy, alby Wioleta wróciła do zdrowia i sprawności, a przede wszystkim, aby w pełni sił mogła zająć się dziećmi i rodziną.

Niezbędne są środki na konsultacje, leczenie, wyjazdy. Jesteśmy pełni nadziei, że walka o zdrowie zakończy się sukcesem i Wioleta do nas wróci.

Prowadzona zbiórka ma zapewnić środki na dalsze leczenie, przejazdy na konsultacje, a także potrzebne leki.   

Prosimy o wsparcie!!!

https://www.siepomaga.pl/wioleta-burzych


(KWP w Bydgoszczy / kp)

Powrót na górę strony