Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kierownik dzielnicowych po służbie odnalazł zaginionego 35-latka

Data publikacji 02.12.2022

Tym razem to Kierownik Rewiru Dzielnicowych dowiódł, że policjantem jest się przez całą dobę - w służbie i poza nią. Aspirant sztabowy Marcin Karwot wracając do domu po zakończonej służbie, na dworcu kolejowym zauważył zaginionego rybniczanina. Dzięki niemu poszukiwania 35-latka zakończyły się sukcesem.

Wczoraj, 01.12.2022 roku, po 13.00, mundurowi zostali powiadomieni przez kobietę o zaginięciu jej syna. Rybniccy policjanci rozpoczęli poszukiwania. Szybko rozdysponowano siły i sprawdzono miejsca, w których mieszkaniec Rybnika mógł przebywać, niestety bez rezultatu. Po 14.00, po zakończonej służbie wracający do domu Kierownik Rewiru Dzielnicowych zatrzymał się w sklepie przy ulicy Rymera. Aspirant sztabowy Marcin Karwot niedaleko dworca PKP zauważył mężczyznę odpowiadającego rysopisowi poszukiwanego. Okazało się, że to właśnie zaginiony 35-latek.

Kierownik dzielnicowych każdego dnia służy pomocą mieszkańcom i jest otwarty na ich problemy. Jak dowiódł, jest równie zaangażowany w niesienie pomocy również po zakończonej służbie.

(KWP w Katowicach / mw)

Powrót na górę strony