Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

I tym razem pomoc przyszła na czas

Data publikacji 06.12.2022

Na szczęście pomoc przyszła na czas. Tym razem to wysokomazowieccy dzielnicowi uratowali przed wychłodzeniem samotnie mieszkającego 56-latka. W domu mężczyzny było tak zimno, że okrywał się kilkoma kołdrami. Okazało się, że od dwóch dni nic nie jadł. Policjanci znaleźli mieszkańcowi powiatu wysokomazowieckiego bezpieczne miejsce w schronisku dla osób potrzebujących pomocy.

Na szczęście pomoc przyszła na czas. Tym razem to wysokomazowieccy dzielnicowi uratowali przed wychłodzeniem samotnie mieszkającego mężczyznę. W domu 56-latka było tak zimno, że mężczyzna skulony siedział na łóżku okryty kilkoma kołdrami. Powiedział mundurowym, że nie ma opału i już drugi dzień nic nie jadł.

Dzielnicowi od razu zorganizowali mu pomoc i znaleźli bezpieczne miejsce. Zawieźli go do schroniska dla osób potrzebujących pomocy.

W  czasie mrozów nie bądźmy obojętni i reagujmy! Czasami jeden telefon na 112 może uratować komuś życie. Wszelkie sygnały o osobach potrzebujących pomocy w okresie zimy możemy też zgłaszać za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każda taka informacja nie pozostanie bez reakcji.

(KWP w Białymstoku / sc)

Powrót na górę strony