Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zniszczył świąteczne lampki na choince

Data publikacji 16.12.2022

Nadmiar alkoholu czy zwykła bezmyślność kierowały 27-latkiem, który zniszczył świąteczne lampki na choince przy Jatkach? Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za który grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 27-latek miał zaległe wyroki, więc teraz najbliższe miesiące spędzi w więzieniu.

Kilka dni temu, wieczorem, młody mężczyzna przechodził obok Jatek, kulturalnego punktu na mapie Ostrowi Mazowieckiej. Tam wraz z początkiem grudnia ustawiono piękną i pokaźnych rozmiarów choinkę ubraną w świąteczne lampki. Co kierowało 27-latkiem? Nadmiar alkoholu, nuda czy odezwała się w nim natura Grincha, że postanowił zniszczyć lampki na choince podpalając je zapalniczką. Mężczyzna nie był chyba świadomy, że jego bezmyślny akt zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Miejski Dom Kultury próbował na własną rękę odnaleźć sprawcę publikując filmik na portalu społecznościowym. Gdy ta metoda zawiodła zgłoszono uszkodzenie w ostrowskiej komendzie. Sprawę prowadzili ostrowscy kryminalni i wczoraj, 15.12.2022 roku, zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego, podejrzewanego o to zniszczenie. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za który grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 27-latek miał zaległe wyroki, więc teraz najbliższe miesiące spędzi w więzieniu.

(KWP w Radomiu / mw)

Film Zniszczył świąteczne lampki na choince

Pobierz plik Zniszczył świąteczne lampki na choince (format mp4 - rozmiar 30.29 MB)

Powrót na górę strony