Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci Biura Prewencji KGP ze świąteczną wizytą w domu samotnej matki

Data publikacji 19.12.2022

Boże Narodzenie to czas, w którym najważniejsza jest bliskość i rodzinna atmosfera. Wyjątkowego uroku świętom nadaje klimat, który tworzy choinka i prezenty rozdawane przez Św. Mikołaja, na które z utęsknieniem czekają przede wszystkim dzieci. Właśnie z myślą o nich policjanci Biura Prewencji KGP odwiedzili Dom Samotnej Matki im. Teresy Strzembosz w Chyliczkach k. Warszawy.

Otrzymywanie prezentów to dla maluchów najważniejszy element świąt, dlatego policjanci i pracownicy cywilni Biura Prewencji KGP z własnych środków finansowych postanowili zakupić różnego rodzaju zabawki oraz artykuły higieniczne, aby móc obdarować świątecznymi prezentami dzieci przebywające wraz ze swoimi mamami w tej placówce. Przy okazji wizyty policjanci przypomnieli, że podczas zabaw zimowych na świeżym powietrzu na dzieci czyha wiele niebezpieczeństw, których można uniknąć pamiętając o kilku ważnych zasadach bezpieczeństwa. 

Na ręce mam i sióstr ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia przekazano życzenia zdrowia, radości i spokoju. By spełniły się wszystkie życzenia wypowiedziane przy wigilijnym stole, Nowy Rok obdarzył wyłącznie miłymi niespodziankami.

(Biuro Prewnecji KGP)

  • Policjanci pozują do zdjęcia z siostrą zakonną.
  • Para policjantów wyjmuje prezenty z bagażnika samochodu.
  • Policjanci pozują do zdjęcia z siostrą zakonną, obok stoją przywiezione przez nich prezenty.
  • Policjanci pozują do zdjęcia z prezentami
  • Policjanci wnoszą przywiezione prezenty.
  • Tabliczka z informacjami dotyczącymi Domu Samotnej Matki, do którego prezenty zawieźli policjanci.
Powrót na górę strony