Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Najlepszy policjant i strażak województwa łódzkiego 2022 roku

Data publikacji 22.12.2022

21 grudnia 2022 roku na terenie obiektu Zatoka Sportu w Łodzi, odbył się XXII finał konkursu „Najlepszy Policjant, Strażak PSP i OSP województwa łódzkiego w 2022 roku” zorganizowany przez Pana Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera. Wyróżniono 20 policjantów z garnizonu łódzkiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów nie tylko zawodowych!

Już po raz 22 nagrodzono najlepszych policjantów i strażaków województwa łódzkiego. Żeby zostać wyróżnionym w tym konkursie policjanci musieli przejść eliminacje powiatowe i nie tylko wykazać się dużą wiedzą i wykonywaniem swoich zadań z zaangażowaniem, ale również wyróżniać się m.in. prospołeczną działalnością wpływającą na poprawę bezpieczeństwa.
Jesteście grupą 20 funkcjonariuszy wyłonionych spośród 6 tysięcy policjantów w województwie. Dziękuje wam za waszą odwagę i postawę  –  powiedział inspektor Tomasz Olczyk I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi
Wyróżnienia odebrało łącznie 40 zwycięzców poszczególnych kategorii konkursowych wyłonionych w eliminacjach powiatowych, a następnie w finałach wojewódzkich. Funkcjonariusze otrzymali nagrody pieniężne Marszałka Województwa Łódzkiego oraz okolicznościowe dyplomy.
Nagrody dla policjantów i strażaków wręczyli: Robert Baryła, członek zarządu województwa łódzkiego,  insp. Tomasz Olczyk I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, st. bryg. Paweł Malinowski Zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSP i druh Andrzej Ruciński sekretarz Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP województwa łódzkiego.
W sześciu kategoriach konkursu, wyróżnionych zostało 20 policjantów. Wszyscy w swoich wystąpieniach podkreślili, że wyróżnione grono stanowi wzór do naśladowania. Laureaci odebrali wiele życzeń i gratulacji!

podkom. Adam Dembiński

Lista laureatów TUTAJ

zdjęcia: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

 

  • Komendant wręcza policjantce nagrodę.
  • Policjantki siedzą w trakcie uroczystości.
  • Zaproszeni goście.
  • Zdjęcie laureatów.
  • Wyróżnieni policjanci.
  • Wspólne zdjęcie laureatów.
Powrót na górę strony