Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany 56-latek zjechał swoim bmw po schodach

Data publikacji 29.12.2022

Około 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 56-latek, który w rejonie krośnieńskiego Rynku zjechał bmw po schodach. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym się poruszał, nie był ubezpieczony oraz od ponad 2 lat nie został poddany obowiązkowemu badaniu technicznemu. 56-letni krośnianin został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Do niecodziennego zdarzenia doszło wczoraj, 28.12.2022 roku, około godz. 11.30, w rejonie krośnieńskiego Rynku. Wstępnie ustalono, że 56-letni kierujący bmw zjechał swoim samochodem po schodach przy ul. Blich, po czym włączył się do ruchu na ul. Legionów i odjechał. Kierujący omal nie potrącił znajdującego się w tym czasie na schodach mężczyzny, który zaalarmował Policję, przekazując numery rejestracyjne pojazdu sprawcy.

Funkcjonariusze szybko ustalili, że w chwili zdarzenia za kierownicą bmw siedział 56-letni krośnianin. Niedługo po tym mężczyzna został zatrzymany na terenie jednej z prywatnych posesji w Krośnie i trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Ponadto ustalono, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym się poruszał, nie był ubezpieczony oraz od ponad 2 lat nie został poddany obowiązkowemu badaniu technicznemu.

Trwa postępowanie, które pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego niecodziennego zdarzenia.

(KWP w Rzeszowie / mw)

Powrót na górę strony