Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiona nastolatka odnaleziona przez ostrołęckich policjantów niespełna po dwóch godzinach od zgłoszenia zaginięcia

Data publikacji 05.01.2023

Szczęśliwie zakończyły się działania poszukiwawcze policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce za zaginioną 15-letnią mieszkanką gminy Rzekuń. Nastolatka została odnaleziona przez policyjny patrol z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego. Dziękujemy wszystkim osobom, w szczególności mediom, za szybkie włączenie się w poszukiwania.

Wczoraj, 04.01.2023 roku, około 21.00 dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał niepokojące zgłoszenie. Mieszkanka powiatu poinformowała o zaginięciu jej 15-letniej córki. Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania nastolatki, w które włączyli się policjanci niemal ze wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy.

W jednostce ogłoszony został alarm, dzięki któremu do działań zaangażowano również  policjantów nie będących w tym dniu na służbie. Rysopis zaginionej po kilku minutach trafił już do wszystkich patroli na terenie miasta i powiatu.

Policjanci przeczesywali miejsca, gdzie nastolatka mogła przebywać, sprawdzano także ostrołęckie ulice i blokowiska w poszukiwaniu zaginionej. Po kilkunastu minutach policyjny komunikat na temat zaginionej został opublikowany w lokalnych mediach.

Po niespełna dwóch godzinach policyjnych działań poszukiwania zakończyły się szczęśliwie, a to za sprawą policjantów z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego, którzy na jednej z ulic miasta zauważyli zaginioną.

Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w poszukiwania.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony