Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jaworscy policjanci zagrali w meczu charytatywnym na rzecz chorej Emilki Lach

Data publikacji 16.01.2023

Wczoraj, na sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Jaworze, odbył się charytatywny turniej siatkówki dla Emilki Lach, w którego akcję włączyli się również jaworscy policjanci. Podczas imprezy zbierano pieniądze na leczenie chorej na nowotwór mieszkanki Jawora. W zorganizowanej w szczytnym celu sportowej rywalizacji zmierzyły się drużyny różnych instytucji i stowarzyszeń działających na terenie naszego miasta, w tym również jaworscy policjanci.

W niedzielę o godz. 15:00, na sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Jaworze, odbył się charytatywny turniej siatkówki dla Emilki Lach, w którego akcję włączyli się również jaworscy policjanci. Podczas imprezy, której organizatorem było Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne DAMY RADĘ, zbierano pieniądze na leczenie chorej na nowotwór mieszkanki Jawora – Emilki Lach. W zorganizowanej w szczytnym celu sportowej rywalizacji zmierzyły się drużyny różnych instytucji i stowarzyszeń działających na terenie miasta, w tym i jaworscy policjanci. 

Mundurowi z Jawora nie zastanawiali się ani chwili nad tym, czy wziąć udział w imprezie na rzecz chorej jaworzanki i natychmiast zebrali drużynę, żeby w ten sposób przyczynić się do zebrania pieniędzy na dalsze leczenie podopiecznej Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego DAMY RADĘ.

Zorganizowany turniej piłki siatkowej był główną atrakcją charytatywnej imprezy. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn. Reprezentująca nas niebieska policyjna drużyna rozegrała piękne mecze. Nie wynik jednak był tu najważniejszy, a cel, w jakim wszyscy tego dnia się spotkali. Policjanci ponadto zorganizowali zbiórkę pieniędzy, które zostały przeznaczone na zaplanowane licytacje.

Podczas imprezy nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dorosłych. Chętni mogli m.in. popróbować swoich sił w strzelaniu, którego organizatorem był Jaworski Klub Strzelecki „UR”. Prezes klubu, a jednocześnie funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Jaworze – asp.szt. Rafał Sokołowski, udostępnił symulator strzelecki, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Komenda Powiatowa Policji w Jaworze przekazała również organizatorom turnieju fanty, które przeznaczone zostały na licytacje oraz losy.

Mocno trzymamy kciuki za Emilkę Lach, aby jak najszybciej pokonała przeciwnika i szybko wróciła do zdrowia.

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KPP w Jaworze
asp. szt. Ewa Kluczyńska

tel. 603 039 942

Powrót na górę strony