Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W nocy zaatakował byłą żonę i jej partnera!

Data publikacji 24.01.2023

Dziś w nocy w jednym z domów na terenie gminy Strzyżewice 60-latek oraz 52-latka zostali zaatakowani młotkiem podczas snu. Oboje trafili do szpitala. Mężczyzna jest w stanie ciężkim. Niedługo później nad Zalewem Zemborzyckim odnaleźliśmy ciało byłego męża 52-latki. Mężczyzna najprawdopodobniej popełnił samobójstwo, po tym, jak zaatakował śpiące osoby. Pod nadzorem prokuratora prowadzimy czynności w tej sprawie.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu policjanci otrzymali około godziny 1:30 w nocy. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż do jednego z domów na terenie gminy Strzyżewice wszedł sprawca, który zaatakował młotkiem śpiących 52-latkę oraz 60-latka. Następnie uciekł. W wyniku zdarzenia poszkodowani doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Mężczyzna jest w stanie ciężkim. Już pierwsze informacje ze sprawą wiązały byłego męża 52-latki.

Policjanci z Bychawy od razu wszczęli alarm dla jednostki i rozpoczęły się intensywne poszukiwania mężczyzny. Nad ranem ciało 54-latka odnaleziono w okolicy Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. Wstępne ustalenia wskazują na samobójstwo.

W sprawie cały czas trwają czynności prowadzone przez policjantów i prokuratora. Śledczy prowadzą skrupulatne oględziny w miejscach obu zdarzeń i ustalają dokładny przebieg wydarzeń.

Dotychczasowe ustalenia wskazują, że pod adresem nie odnotowano interwencji w związku z przemocą w rodzinie.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony