Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi z Ostrołęki odnaleźli zaginionego 13-latka

Data publikacji 27.02.2023

Od wczoraj ostrołęccy policjanci prowadzili poszukiwania 13-latka, który wieczorem opuścił dom bez wiedzy rodziców i nie nawiązywał kontaktu z rodziną. Dzięki sprawnie prowadzonym działaniom poszukiwawczym chłopiec cały i zdrowy został dziś odnaleziony przez ostrołęckich dzielnicowych.

W przypadku zaginięć zawsze kluczową rolę odgrywa czas. Zdają sobie z tego sprawę policjanci, którzy prowadzą poszukiwania. Nie inaczej było w przypadku wczorajszego zaginięcia 13-letniego mieszkańca Ostrołęki. Z informacji przekazanych przez członków rodziny wynikało, że chłopiec bez ich wiedzy opuścił miejsce swojego zamieszkania.

Policjanci sprawdzali miejsca, gdzie chłopiec mógł przebywać. Sprawdzano także galerie handlowe, parki i blokowiska. Komunikat wraz z rysopisem został przekazany do policyjnych patroli na terenie miasta, powiatu, a także mediów. Równolegle prowadzone były działania operacyjne.

Dzięki sprawnie prowadzonej akcji poszukiwawczej chłopiec dziś, 27.02.2023 roku,  około 10.00 zcały i zdrowy został odnaleziony przez ostrołęckich dzielnicowych.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony