Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Białostocki policjant zwycięzcą X Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu

Policjant z białostockiej komendy miejskiej po raz kolejny zaprezentował doskonałą formę i stanął na najwyższym stopniu podium. Zwyciężył w X Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu 2023 w GI, zorganizowanym w Mińsku Mazowieckim.

Na co dzień funkcjonariusz Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego białostockiej komendy miejskiej, poza służbą sportowiec z pasją. Sierżant Karol Lisiecki kolejny raz stanął na podium, tym razem zdobywając pierwsze miejsce w X Grand Prix w Brazylijskim Jiu Jitsu w GI (kimonach) w kategorii do 76 kilogramów, które odbyły się w weekend w Mińsku Mazowieckim.

Swoją przygodę z Brazylijskim Jiu Jitsu rozpoczął niespełna 3 lata temu, a na swoim koncie ma już wiele osiągnięć. W zeszłym roku został bezkonkurencyjnym mistrzem w II Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu-Jitsu GI I NO GI, a także zajął 3 miejsce Grand Prix Polski BJJ w formule NO GI bez kimon oraz 3 miejsce na Mistrzostwach Polski w BJJ w formule GI w kimonach.

Karol wspólnie ze swoim kolegą z patrolu wystąpił również w programie „Policjanci z Sąsiedztwa”. Tam także pokazywał, w jaki sposób łączy służbę w Policji z realizowaniem swoich pasji.

(KWP w Białymstoku / kp)

Powrót na górę strony