Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 85-latka

Data publikacji 10.03.2023

Policjanci z Komisariatu Policji I w Radomiu prowadzili poszukiwania zaginionego 85-latka. Wczoraj wieczorem mężczyzna oddalił się ze szpitala w Radomiu. Został odnaleziony przez funkcjonariuszy po około 2 godzinach, kilka kilometrów od szpitala. 85-latek po odnalezieniu został przekazany pod opiekę medyczną.

W czwartek wieczorem, 9 marca 2023 roku Policjanci z Komisariatu Policji I w Radomiu przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 85-letniego mężczyzny. Zaginięcie 85-latka zgłosiła córka, która przekazała policjantom, że jej ojciec wymaga leczenia i wczoraj został zabrany przez załogę pogotowia ratunkowego do szpitala w Radomiu. W trakcie oczekiwania na wizytę lekarską, mężczyzna wyszedł ze szpitala i poszedł w nieznanym kierunku. Zaginiony nie posiadał przy sobie telefonu komórkowego.

Po uzyskaniu tych informacji funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Kilkanaście minut po północy, po blisko 2 godzinnych poszukiwaniach, policjanci z Komisariatu Policji I w Radomiu, odnaleźli mężczyznę. Zmarzniętego 85-latka ponownie przekazano pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego.

(KWP w Radomiu / sc)

Powrót na górę strony