Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Apelujemy o rozsądek na drodze!

Data publikacji 21.03.2023

Kierowca skody w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania zderzył się z samochodem marki toyota, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Na szczęście 36-letni kierujący toyotą nie poniósł żadnych obrażeń, uszkodzone zostało jedynie lusterko i szyba boczna pojazdu. Zdarzenie zostało zarejestrowane za pomocą wideorejestratora, znajdującego się w samochodzie poszkodowanego.

Dyżurny strzeleckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej 409, pomiędzy Dąbrówka a Ligotą Dolną. Jak ustalili policjanci obecni na miejscu kierowca skody nieprawidlowo wykonal manewr wymijania, w wyniku czego zderzył się z samochodem marki toyota, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Na szczęście, 36-letni kierowca toyoty nie poniósł w wyniku zdarzenia żadnych obrażeń, a uszkodzeniu uległo jedynie lusterko oraz szyba boczna pojazdu. Kolizja została nagrana przez videorejestrator, znajdujący się w samochodzie 36-latka. Sprawą zajmują się policjanci z zespołu ds. wykroczeń.

Po raz kolejny apelujemy o zachowanie rozsądku na drodze. Przypominamy, że nasza brawura i pośpiech może kosztować nie tylko zdrowie i życie nas samych, ale także innych uczestników ruchu drogowego. Apelujemy o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

(KWP w Opolu / sc)

Film 205-181033.mp4

Pobierz plik 205-181033.mp4 (format mp4 - rozmiar 3.33 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony