Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla sprawcy rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu i innych przestępstw

Data publikacji 24.03.2023

Policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego doprowadzili do prokuratury zatrzymanego 37-latka. Mężczyzna usłyszał poważne zarzuty. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (23.03.2023) policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego doprowadzili do prokuratora zatrzymanego 37-latka. Mężczyzna w miniony wtorek (21.03.2023) wszczął awanturę w miejscu zamieszkania, w trakcie której groził swojej partnerce przedmiotem przypominającym broń. Następnie zbiegł z miejsca zamieszkania i w trakcie kursu napadł na taksówkarza. Został zatrzymany po kilku godzinach przez aleksandrowskich policjantów.

Mężczyzna usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, kierowania gróźb, naruszenie miru domowego, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadanie broni bez zezwolenia. Grozi mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj (24.03.2023) na wniosek policjantów i prokuratury, Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim, zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. 37-latek kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

Powrót na górę strony