Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne sukcesy sierż. Bartosza Brauera, policjanta gdańskiego oddziału prewencji policji

Data publikacji 28.03.2023

Policjant na co dzień pełniący służbę w Oddziale Prewencji Policji w Gdańsku Kickboxing trenuje od 2013 roku i w tej dziedzinie odnosi wielkie sportowe sukcesy. W ubiegły weekend wziął udział w Międzynarodowym Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych i wrócił z dwoma medalami.

Policjant pierwszej kompanii gdańskiego oddziału prewencji Policji od 10 lat jest kickboxerem zdobywającym liczne tytuły mistrzowskie m.in. z Pucharu Świata w Budapeszcie, odbywającego się w Słowacji Pucharu Europy, czy też Mistrzostw Polski. O poprzednim sukcesie sierż. Bartosza Brauera i zdobytym brązowym medalu Mistrzostw Polski pisaliśmy we wrześniu ubiegłego roku.

W ubiegły weekend nasz policjant, jako reprezentant Polskiej Policji, miał okazję po raz kolejny pokazać swoje sportowe wyszkolenie i możliwości w „Międzynarodowym Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych”. Sierżant Brauer wrócił z tych zawodów z dwoma medalami, złotym w kategorii pointfighting/senior/+94 i brązowym w kicklight/senior/+94. 

Były to zawody, które odbywały się w formule pointfighting, kicklight oraz K-1 i brali w nich udział żołnierze Wojska Polskiego, funkcjonariusze służb mundurowych, żołnierze oraz słuchacze szkół wyższych służb mundurowych oraz wojskowych. Wzięło w nich udział ponad 200 zawodników.

(KWP w Gdańsku / sc)

Powrót na górę strony