Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Profesjonalizm, empatia…” - wyjątkowe podziękowania dla policjantów

Data publikacji 14.04.2023

Niesienie pomocy drugiemu człowiekowi i profesjonalne wykonywanie obowiązków służbowych to jedne z najważniejszych dewiz przyświecających policjantom w ich codziennej służbie. Do Komendanta Powiatowego Policji w Żaganiu inspektora Marcina Sapuna wpłynęły podziękowania, za profesjonalne i pełne empatii podejście policjantów do mężczyzny odpowiedzialnego za spowodowanie zdarzenia drogowego.

Każdego dnia policjanci spotykają się z mieszkańcami, podejmują liczne interwencje, rozwiązują problemy, starając się do każdego człowieka podchodzić z szacunkiem i empatią, a swoje czynności wykonują w sposób profesjonalny.

W czwartek, 13 kwietnia 2023 roku do Komendanta Powiatowego Policji w Żaganiu inspektora Marcina Sapuna wpłynęło podziękowanie od mężczyzny, który był osobą odpowiedzialną za spowodowanie zdarzenia drogowego. Podziękowania zostały skierowane dla aspiranta Mariusza Jakubowskiego oraz sierżanta sztabowego Justyny Chwiedziuk z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu. Jak zaznaczył autor, policjanci dostrzegli w nim nie tylko sprawcę, ale także osobę, która nagle znalazła się w trudnej dla niego sytuacji. Policjanci okazali mu szacunek i empatię, profesjonalnie wykonując swoje obowiązki służbowe.

Dziękujemy za miłe słowa uznania naszych działań.

(KWP w Gorzowie Wlkp. / sc)

Powrót na górę strony