Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjna niespodzianka dla 5-letniej Zuzi

Policjanci na prośbę rodziców 5-letniej dziewczynki przygotowali dla niej spotkanie – niespodziankę. Zuzia pragnie zostać policjantką, dostała od dzielnicowych policyjnego misia i dowiedziała się, na czym polega ich praca. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie radiowozu.

Toruńscy policjanci, w minionym tygodniu otrzymali nietypową prośbę. Skontaktował się z nimi tata 5-letniej Zuzi, który poprosił funkcjonariuszy o spotkanie z córką. Dziewczynka, następnego dnia miała zakończyć długotrwałe leczenie, a że bardzo pragnie zostać policjantką, rodzice chcieli, by był on dla niej wyjątkowy.

Takiej prośby policjanci nie mogli pozostawić bez odpowiedzi. Dzielnicowi ustalili, kiedy Zuzia wraca od lekarza i przyjechali do niej na spotkanie - niespodziankę.

5-latka otrzymała w prezencie od mundurowych misia policjanta, który bardzo się jej spodobał. Dziewczynka była bardzo podekscytowana spotkaniem z funkcjonariuszami i zadawała im bardzo wiele pytań. Policjanci rozwiewali wszelkie jej wątpliwości dotyczące codziennej służby. Zaprezentowali także 5-latce radiowóz.

Trzeba przyznać, że dziewczynka zaczyna się już odpowiednio przygotowywać do służby, jest nie tylko bardzo dzielna, ale pochwaliła się także własną policyjną czapką, z którą się nie rozstawała. Spotkanie z naszą małą koleżanką zakończyło się jej obietnicą, że kiedy dorośnie „zamieszka z policjantami w komisariacie".

Zuzi życzymy spełnienia tych wielkich i małych dziecięcych marzeń oraz dużo beztroski.

Nieco starsze osoby, które mają podobne marzenia o wstąpieniu do służby, zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie informacje na ten temat - link do strony.

(KWP w Bydgoszczy / po)

 • Zdjęcie przedstawia małą dziewczynkę i umundurowanych policjantów, którzy pozują do zdjęcia przy oznakowanym radiowozie.
  Policjanci i Zuzia pozują do zdjęcia
 • Zdjęcie przedstawia małą dziewczynkę w policyjnej czapce, która podchodzi do umundurowanych policjantów, którzy stoją przy oznakowanym radiowozie.
  Policyjna niespodzianka dla Zuzi
 • Zdjęcie przedstawia małą dziewczynkę w policyjnej czapce, która siedzi w radiowozie.
  Policyjna niespodzianka dla Zuzi
 • Zdjęcie przedstawia małą dziewczynkę w policyjnej czapce, która siedzi w radiowozie.
  Policyjna niespodzianka dla Zuzi
 • Zdjęcie przedstawia dziewczynkę stojącą przy radiowozie z umundurowanym policjantem.
  Policyjna niespodzianka dla Zuzi
Powrót na górę strony