Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Żyją dzięki policyjnym negocjatorom

Data publikacji 20.06.2008

Policyjni negocjatorzy uratowali 32-letnią mieszkankę Przemyśla i jej 3-miesięcznego synka. Nietrzeźwa kobieta siedząc na parapecie okna na drugim piętrze, trzymała na rękach niemowlę i groziła, że zrobi sobie krzywdę. Policjanci odwiedli ją od tego zamiaru.Teraz matka i jej synejk znajdują się po opieką lekarzy.

Dziś po południu służby ratownicze zostały wezwane do jednego z mieszkań w Przemyślu. 32-letnia kobieta trzymając na ręku 3-miesięcznego chłopca siedziała na parapecie okna na drugim piętrze. Groziła, że popełni samobójstwo.

Jak ustalono, kurator sądowy opiekujący się rodziną interweniował, gdy 32-letnia kobieta odmówiła wpuszczenia go do mieszkania. Wiedział, że za drzwiami odbywa się libacja alkoholowa, a pod opieką matki jest 3-miesięczny chłopiec. Pijana kobieta zagroziła, że zrobi sobie krzywdę. Usiadła na parapecie okna. Na rękach trzymała niemowlę.

Na miejsce skierowano policyjnych negocjatorów, którzy po trudnych rozmowach przekonali kobietę, żeby nie skakała. W tej chwili matka i dziecko znajdują się pod opieką lekarską.
Powrót na górę strony
Polska Policja