Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwa potrąciła policjantów

Data publikacji 21.06.2008

Dzisiaj około godziny 3.00 w Nowogardzie doszło do wypadku drogowego, w którym dwóch interweniujących policjantów zostało rannych. Kierująca samochodem 23-letnia Elwira R., która spowodowała wypadek była nietrzeźwa. Grozi jej kara do 3 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu Policji w Nowogardzie podczas patrolowania miasta na ul. Boh. Warszawy zauważyli nieprawidłowo zaparkowany samochód marki Renault, który częściowo stał na jezdni. Okazało się, że pojazd był pootwierany a w środku nie było nikogo. Policjanci, aby skontrolować to auto, zatrzymali się oznakowanym radiowozem przed samochodem. Włączyli światła błyskowe i udali się do pozostawionego auta.

Podczas kontrolowania pojazdu od strony Kulic na nieprawidłowo zaparkowany samochód najechał samochód marki Citroen. Uderzył w renualt a następnie w interweniujących policjantów po czym zatrzymał się uderzając w policyjny radiowóz. Jak się okazało kierująca citroenem 23-letnia Elwira R., znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Miała 1,8 promila alkoholu w organizmie.

W wyniku wypadku obaj policjanci z ogólnymi potłuczeniami zostali przewiezieni do szpitala. Kobieta została zatrzymana do wytrzeźwienia. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Powrót na górę strony
Polska Policja