Dilerzy w areszcie - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dilerzy w areszcie

Data publikacji 21.06.2008

Dwóch mężczyzn i kobietę zatrzymali policjanci z Bielska-Białej. Dilerzy posiadali różne narkotyki - marihuanę, ekstazy, kokainę i amfetaminę - o szacunkowej czarnorynkowej wartości około 150 tys. zł. Policja zabezpieczyła również wagę elektroniczną i woreczki strunowe. Zatrzymanym grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z pododdziału prewencji Policji w Bielsku-Białej podczas patrolu zauważyli dwa samochody z młodymi osobami. Kiedy przystąpili do kontroli, okazało się, że funkcjonariusze znaleźli u nich różnego rodzaju narkotyki, m.in.

W tej sytuacji policjanci podjęli dalsze czynności. Pozwoliło im to odkryć w domu 23-letniej kobiety hurtowe ilości środków odurzających. Policjanci znaleźli około 20 tys. porcji dilerskich amfetaminy, 13 tabletek ekstazy, opakowania foliowe z grzybkami halucynogennymi oraz marihuanę. Kobieta posiadała także niezbędny do porcjowania narkotyków sprzęt. Funkcjonariusze zabezpieczyli wagę elektroniczną i woreczki strunowe.

Policjanci szacują, że czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to około 150 tys. zł. Dilerzy przebywają w policyjnym areszcie i dzisiaj staną przed prokuratora. Za popełnione przestępstwa w więzieniu mogą spędzić nawet 10 lat swojego życia.
Powrót na górę strony
Polska Policja