Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał upiec placek urodzinowy

Data publikacji 22.06.2008

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 18–latka, którego podejrzewają o włamanie do cukierni i kradzież słodyczy oraz produktów do wyrobu ciast. Nastolatek przed zatrzymaniem przebywał na prywatce u swojej siostry, a część skradzionego słodkiego „łupu” policjanci odnaleźli w jej mieszkaniu.

Do zdarzenia doszło o północy w centrum miasta. Kieleccy policjanci zauważyli mężczyznę, który pod osłoną nocy plądrował magazyn cukierni, do której się dostał po wyłamaniu drzwi. Gdy został zatrzymany miał przy sobie słodycze oraz produkty służące do wyrobu ciast, cukier, jajka i mąkę na kwotę 500 zł. Stróże prawa użyli na miejscu zdarzenia psa tropiącego, który zaprowadził ich do pobliskiego mieszkania … siostry zatrzymanego. Tutaj odbywała się jej impreza urodzinowa.

Na miejscu policjanci, w innym pomieszczeniu, ujawnili pozostałą część skradzionego „słodkiego łupu”. Zatrzymano wszystkie osiem osób. Funkcjonariusze, wyjaśnią ewentualny ich udział w tym zdarzeniu. Wobec 18–latka zostanie skierowany wniosek o tymczasowe aresztowanie. Teraz może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony
Polska Policja