Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

IV Wyścig Samochodowy na ¼ mili

Data publikacji 22.06.2008

Komendant Miejski Policji w Łodzi serdecznie zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji i nie tylko na IV Wyścig Samochodowy na ¼ mili oraz imprezy towarzyszące, które odbędą się 22.06.2008 r. o godzinie 10:30 przy skrzyżowaniu ulic Al. Piłsudskiego / ul. Piotrkowska.

Odprawa techniczna zawodników odbędzie się na dachu Galerii Łódzkiej. Tam od godz. 10:30 do 11:30 będzie można zajrzeć pod maski najszybszych tego dnia samochodów w Łodzi.
Od godz. 12:00 rozpoczną się wyścigi.

Mamy świadomość, że ciągle są chętni by ścigać się na ulicach naszego miasta. Aby nie dopuścić do zagrożeń wynikających z organizowania tego typu nielegalnych zawodów podejmujemy szereg skutecznych działań. Nie ograniczamy się jednak tylko do zakazów. Chcemy już po raz kolejny pokazać, że można ścigać się bezpiecznie. Jest wiele instytucji, firm i osób, które są chętne pomóc by bawić się nie zagrażając innym. Najlepszym tego przykładem będzie najbliższa niedziela i nasza impreza pod hasłem „Z nami bezpieczniej”.

W czasie wyścigu odbędzie się szereg imprez towarzyszących. Dla wszystkich chętnych uruchomione zostanie stanowisko, w którym funkcjonariusze Straży Miejskiej znakować będą rowery. W okresie letnim częściej się na nich poruszamy. Pozostawione bez dozoru padają łupem złodziei. Aby choć w części zapobiec bezpowrotnej utracie jednośladu warto je oznakować. Osoby zainteresowane takim zabezpieczeniem winny mieć ze sobą dokumenty osobiste oraz dokument potwierdzający zakup roweru.
Powrót na górę strony
Polska Policja