Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Warsztaty szkoleniowe w Mielnie

Data publikacji 26.05.2023

W Policyjnym Ośrodku w Mielnie trwają warsztaty szkoleniowe zorganizowane przez Biuro Zwalczania Przestępczości Ekonomicznej KGP w kooperacji ze Stowarzyszeniem SYGNAŁ oraz komendami wojewódzkimi Policji w Szczecinie i Gorzowie Wlkp., poświęcone problematyce zwalczania piractwa internetowego oraz ochrony praw własności intelektualnej. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach cyklu edukacyjnego z okazji 20-lecia działalności Stowarzyszenia „Sygnał”, pod patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji.

Jest to kolejne szkolenie dedykowane tym razem funkcjonariuszom zajmującym się zwalczaniem przestępczości gospodarczej garnizonu zachodniopomorskiego i lubuskiego. Część praktyczna warsztatów, poświęcona metodyce zwalczania piractwa internetowego, wykorzystania narzędzi operacyjno - rozpoznawczych i informatycznych na potrzeby zwalczania przestępstw skierowanych przeciwko prawom własności intelektualnej została przygotowana przez wykładowców Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.  

W ramach niniejszego cyklu edukacyjnego, w 2023 roku zrealizowano już warsztaty dla funkcjonariuszy garnizonów: kujawsko - pomorskiego, podlaskiego i warmińsko- mazurskiego oraz wielkopolskiego.

(Biuro Zwalczania Przestępczości Ekonomicznej KGP)

Powrót na górę strony