Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytny cel policyjnego turnieju

Data publikacji 31.05.2023

Reprezentacje sześciu policyjnych jednostek garnizonu podkarpackiego rywalizowały w turnieju piłki siatkowej. W czasie trwania sportowych zmagań zorganizowano kwestę, z której środki przekazano na rehabilitację 5-letniej dziewczynki.

W sobotę, odbyła się druga edycja turnieju siatkarskiego o Puchar Przewodniczącego Organizacji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" - Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego. Zawody zorganizowano na terenie hali widowiskowo – sportowej w Jedliczu.

Do rywalizacji przystąpiły drużyny z sześciu komend garnizonu podkarpackiego. Wśród nich znalazła się krośnieńska reprezentacja policyjnych związkowców, a także przedstawiciele jednostek z Sanoka, Leska, Strzyżowa, Oddziału Prewencji Policji oraz laboratorium kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Turniejowe zwycięstwo wywalczyli reprezentanci Oddziału Prewencji Policji komendy wojewódzkiej w Rzeszowie, którzy w pokonanym polu pozostawili strzyżowskich stróżów prawa. Na trzecim miejscu podium uplasowali się krośnieńscy policjanci występujący w barwach OM NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego.

W dekoracji zwycięzców uczestniczyli przedstawiciele środowisk związkowych regionu oraz Przewodniczący Organizacji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego Marcin Pawlus wraz z zastępcami Arturem Głodem i Jackiem Kozdrojem.

W trakcie trwania zawodów przeprowadzono kwestę na rzecz wsparcia rehabilitacji 5-letniej Paulinki, bohaterki tegorocznej edycji „Nocnej Jazdy Ratowników”. Zebrane pieniądze zostały przekazane przez reprezentantów wojewódzkiego Prezydium OM NSZZ „Solidarność. 

  • Uczestnicy turnieju w czasie dekoracji
    fot. Jedlicze24.pl
  • Uczestnicy turnieju w czasie prezentacji drużyn
    fot. Jedlicze24.pl
  • policjanci w czasie przekazania puszki z kwesty podczas festynu w Jedliczu
Powrót na górę strony