Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczają występ "Policjantów"

Data publikacji 24.06.2008

Przewidujemy, że koncert THE POLICE na Stadionie Śląskim obejrzy w najbliższy czwartek około 50 tysięcy fanów. Śląscy policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem mieszkańców i uczestników. Kilkuset funkcjonariuszy prewencji, ruchu drogowego i służb kryminalnych weźmie udział w zabezpieczeniu imprezy.

Policyjne patrole kierowane będą w rejon stadionu, na sąsiednie osiedla, parkingi oraz na drogi prowadzące do obiektu. Więcej policjantów drogówki pojawi się również w punktach newralgicznych dla komunikacji publicznej. W związku z planowanym koncertem wyznaczono miejsca parkingowe oraz optymalne trasy dojazdowe do stadionu. Zobacz mapy... (http://www.slaska.policja.gov.pl/dojazd-parkingi/)

Prosimy także, nie ryzykować dojazdu pod sam stadion, gdyż może to spowodować poważne utrudnienia w ruchu i spore kłopoty z późniejszym opuszczeniem miejsca koncertu. W celu dotarcia na stadion będzie można skorzystać z połączeń tramwajowych linii 0, 6, 11, 19, 23. Wszystkich fanów THE POLICE, zmierzających na koncert prywatnymi samochodami i autokarami, prosimy o umieszczenie za przednią szybą białej kartki formatu A-4. Będzie to widocznym z daleka znakiem dla policjantów drogówki, aby takie pojazdy kierować na wyznaczone parkingi.

Apelujemy do Państwa, aby w samochodach nie pozostawiać wartościowych rzeczy. Aparaty fotograficzne, laptopy, nawigacje satelitarne i inne cenne przedmioty, mogą stać się łupem złodziei.

Dodatkowo, by pomóc wszystkim zainteresowanym, w dniu koncertu od godziny 13:00 do 21:00 działać będzie specjalny telefon: /032/ 200-11-11. Dzwoniąc pod ten numer będzie można uzyskać informacje na temat aktualnej sytuacji na drogach dojazdowych do parkingów oraz ich usytuowaniu i ewentualnych utrudnieniach w ruchu na głównych ciągach komunikacyjnych.
Powrót na górę strony
Polska Policja