Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą

Data publikacji 06.07.2023

Miliccy policjanci z Ogniwa ds. Profilaktyki Społecznej w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, we współpracy z lokalną telewizją, młodzieżą oraz przedstawicielami milickich instytucji, nagrali spot profilaktyczny dotyczący bezpiecznego przebywania nad wodą. Celem tego przedsięwzięcia jest promowanie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych pozytywnych postaw i wzorców w zakresie spędzania czasu nad wodą. Zapraszamy do obejrzenia spotu!

W ramach ogólnopolskiej akcji pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu we współpracy z Telewizją Powiatu Milickiego, Młodzieżową Drużyną Pożarniczą przy udziale Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Miliczu i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miliczu, nagrali spot profilaktyczny. Zwracają w nim przede wszystkim uwagę na zagadnienia związane z bezpieczeństwem podczas przebywania na terenach wodnych.

Bezpośrednimi adresatami projektu są dzieci, młodzież, ale też osoby dorosłe, a jej celem jest promowanie pozytywnych postaw i wzorców w zakresie bezpiecznego i świadomego wypoczynku nad wodą. Pamiętajmy, że dzięki znajomości podstawowych zasad bezpieczeństwa możemy uchronić nas samych, naszych bliskich oraz inne osoby przed tragedią.

Zapraszamy do obejrzenia spotu!

mł. asp. Tomasz Nowak

Źródło: KPP w Miliczu
st. asp. Bartosz Strychowski
tel. 507 135 830

 

Powrót na górę strony