Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany potrącił ojca i 9-miesięczną dziewczynkę

Data publikacji 24.06.2008

Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę żuka, który potrącił mężczyznę i 9-miesięczną dziewczynkę. Ojciec prowadził wózek z dzieckiem. Nieprzytomny tata dziewczynki jest w szpitalu. Na obserwacji przebywa także dziecko. Jak mówią lekarze, niemowlęciu nic poważnego się nie stało, ponieważ było zapięte w wózku. Zbigniew K. trafi do policyjnej celi. Miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło około 15:00 na drodze w miejscowości Unikowo gm. Bisztynek. Idący prawidłowo poboczem mężczyzna prowadzący wózek, w którym było 9-miesięczne dziecko, został potrącony przez kierowcę żuka.

42-letni pieszy i mała dziewczynka zostali przetransportowani do szpitala w Biskupcu. Mężczyzna ma obrażenia głowy. Jest nadal nieprzytomny. Dziecku na szczęście nic poważnego się nie stało. Jak mówią lekarze, dziewczynkę uratowało to, że była zapięta w wózku.

Policjanci zatrzymali sprawcę wypadku 34-letniego Zbigniewa K. Jak się okazało, miał on ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzn trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty, które mogą skutkować karą nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ustają wszystkie okoliczności wypadku.
Powrót na górę strony
Polska Policja