Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany 6 listami gończymi 32-latek zatrzymany. Ma do odsiadki blisko 11 lat

Data publikacji 12.07.2023

Poszukiwacze z KWP w Lublinie zatrzymali 32-latka z Lublina, który poszukiwany był m.in. 6 listami gończymi i 2 nakazami. Łącznie do odbycia ma karę blisko 11 lat pozbawienia wolności. 32-latek poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem, rozboje i niszczenie mienia Trafił już do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wspólnie z kryminalnymi z KWP w Lublinie ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego 8 podstawami prawnymi 32-latka.

W poniedziałek, 10 licpa 2023 roku wieczorem poszukiwacze zatrzymali mieszkańca Lublina na terenie miasta. Mężczyzna poszukiwany był od 2012 roku 6 listami gończymi i 2 nakazami. Poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem, rozboje oraz zniszczenie mienia. Okazało się, że ma do odsiadki łącznie blisko 11 lat pozbawienia wolności.

We wtorek, 11 lipca 2023 roku 32-letni mieszkaniec Lublina trafił do aresztu śledczego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / sc)

Powrót na górę strony