Policja poszukuje sprawcy napadu - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policja poszukuje sprawcy napadu

Data publikacji 25.06.2008

Tomaszowscy policjanci poszukują sprawcy napadu na sklep z upominkami, do którego doszło wczoraj około godz. 13:30 przy ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Sprawca zaatakował ekspedientkę raniąc ją dwa razy w szyję ostrym narzędziem. Kobieta przewieziona została do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Napastnik zbiegł w kierunku centrum miasta. Policjanci sporządzili już portret pamięciowy napastnika. Policja prosi o kontakt wszystkich świadków zdarzenia.

Do jednego ze sklepów z upominkami wszedł młody mężczyzna. Wewnątrz znajdowała się 25-letnia ekspedientka. W pewnym momencie napastnik zaatakował kobietę raniąc ją dwa razy w szyję ostrym narzędziem. Kilka chwil później mężczyzna zbiegł kradnąc ze sklepu dwa telefony komórkowe, srebrną biżuterię oraz pieniądze. Łączna wartość strat oszacowana został na ponad 1200 zł. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala w Tomaszowa Lubelskim, gdzie przeszła operację. Jej stan jest stabilny.

Policjanci sporządzili portret pamięciowy sprawcy napadu. Mężczyzna z wyglądu ma około 25 lat, około 165 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała. Ma jasne, krótko ostrzyżone włosy, uczesane na żel. W chwili napadu mężczyzna był bez koszuli, ubrany w krótkie spodenki.

Osoby, które mogą pomóc Policji w ustaleniu miejsca przebywania sprawcy napadu proszone są o kontakt z Policją w Tomaszowie Lubelskim pod nr tel. (0 84) 664-82-18 (10) lub 997.
Powrót na górę strony
Polska Policja