Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla bolesławieckich policjantów „za perfekcyjne wykonywanie swoich obowiązków i podejście do zaistniałej sytuacji” od mieszkańca miasta

Data publikacji 02.08.2023

Policjanci z Bolesławca odzyskali elektronarzędzia o wartości prawie 4 tysięcy złotych utracone w wyniku włamania do garażu i oddali je pokrzywdzonemu oraz zatrzymali podejrzanego o dokonanie przestępstwa. Mieszkaniec Bolesławca w bardzo miły sposób dał wyraz swojego zadowolenia, napisał podziękowania dla policjantów, adresując je do szefa bolesławieckiej jednostki.

W nawiązaniu do zdarzenia z dnia 2.07.23 r. w sprawie włamania do garażu na Placu Zamkowym w miejscowości Bolesławiec. Pragnę podziękować za wspaniałą kadrę z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji Bolesławiec składającą się z sierżantów, za perfekcyjne wykonanie swych obowiązków i podejście do zaistniałej sytuacji, oraz perfekcyjną pracę.

Zasługują na szczególne uznanie dzięki ich pracy większość skradzionych przedmiotów wróciło do mnie. Z ogromnymi podziękowaniami oraz z szacunkiem dla tych wspaniałych policjantów za ich odpowiedzialną pracę.

Z wyrazami szacunku

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu podinsp. Tomasza Jagielskiego wpłynęły podziękowania dla policjantów wydziału kryminalnego od mężczyzny, który dzięki działaniom funkcjonariuszy odzyskał większość skradzionego mienia.

Kradzież z włamaniem do garażu pokrzywdzonego miała miejsca 2 lipca na terenie Bolesławca. Już następnego dnia ustalenia policjantów doprowadziły do wytypowania osoby podejrzewanej w sprawie i zatrzymania sprawcy oraz odzyskania elektronarzędzi o wartości blisko 4 tysięcy złotych.  

Odzyskane przedmioty zostały zwrócone pokrzywdzonemu, a 27-letni sprawca usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

(KWP we Wrocławiu / kp)

  • odzyskane elektronarzędzia
  • odzyskane elektronarzędzia
  • zdjęcie listu z podziękowaniami
Powrót na górę strony