Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nożownik w centrum miasta

Data publikacji 26.06.2008

Kieleccy kryminalni wyjaśniają okoliczności zranienia 19-letniego mężczyzny. Został on ugodzony prawdopodobnie nożem w plecy na jednej z ulic w centrum Kielc. Sprawca zadał mu sześć ciosów. Policjanci podejrzewają o to 23-letniego kielczanina. W tej chwili śledczy szczegółowo ustalają okoliczności całego zajścia.

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy. Z pierwszych ustaleń kieleckich kryminalnych wynika, że do idących ulicą trzech młodych mężczyzn w pewnej chwili podbiegł 23-letni mieszkaniec Kielc. Mężczyzna bez żadnego powodu zaczął wymachiwać trzymanym w dłoni narzędziem, prawdopodobnie nożem. W trakcie szamotaniny 23-latek jednemu z zaatakowanych mężczyzn, 19-letniemu mieszkańcowi miasta, zadał 6 ciosów w plecy. Pokrzywdzony w ciężkim stanie odwieziony został do szpitala. Jak mówią lekarze jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kieleccy policjanci szybko przystąpili do pracy. W ciągu godziny ustalili personalia i miejsce pobytu podejrzewanego 23-latka. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, kiedy wysiadał z taksówki. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. W tej chwili policjanci pod nadzorem prokuratury szczegółowo ustalają okoliczności całego zajścia.
Powrót na górę strony